استقبال گسترده مخاطبان از فیلم «گلچهره» در سینما آزادی

  • مشاهده در قالب PDF

Cop Out

بازیگران فیلم «گلچهره» با حضور در سینما آزادی تهران به همراه مخاطبان به تماشای فیلم سینمایی گلچهره نشستند و استقبال از این فیلم به گونه ای بود که در روزهای سی ام آذر ماه و یکم دی ماه جاری در اغلب سئانس ها مخاطبانی فراتر از ظرفیت سینما، گلچهره را تماشا کردند

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، روز چهارشنبه لادن مستوفی بازیگر شناخته شده سینمای کشور به همراه افشین هاشمی دیگر بازیگر این فیلم در سالن نمایش فیلم حضور داشتند و از نزدیک در جریان نظرات مخاطبان قرار گرفتند. روز پنج شنبه نیز لادن مستوفی به همراه حسین محب اهری میهمانان سینما آزادی بودند و این حضور باعث استفبال پرشور مخاطبان از آخرین ساخته وحید موسائیان شد.
لادن مستوفی از جمله بازیگران اصلی این فیلم در نقش رخساره است که پیش‌تر نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر و همچنین جشن خانه سینما بود و موفق به دریافت جایزه از جشنواره بین‌المللی فیلم کیش شد.
در این فیلم علاوه بر مستوفی، مسعود رایگان ، هدایت هاشمی ، افشین هاشمی و حسین محب اهری نقش آفرینی می‌کنند.
این فیلم در عرصه بین المللی نیز از سوی نویسندگان و منتقدان جشنواره فیلم گوا در کشور هند تقدیر شده و جایزه بزرگ جشنواره فیلم باتومی از گرجستان را کسب کرده است.
 فیلم سینمایی گلچهره روایتگر داستان اشرف خان صاحب سینمای کابل است که پس سقوط دولت کمونیستی نجیب الله و تسلط مجاهدین بر کابل می خواهد سینمایش را باز سازی کند اما یکپارچگی دولت دیری نمی پاید و جنگ های داخلی بار دیگر از خرابه های کابل سر برمی آورد و این جنگ به فیلمخانه ملی افغانستان نیز راه می یابد، جایی که تاریخ تصویری یک ملت در آن نهفته است.

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 06 دی 1390 ساعت 16:01

اضافه‌ كردن نظر


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی

اخبار استقبال گسترده مخاطبان از فیلم «گلچهره» در سینما آزادی